Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Köpeklerin renkli dünyası

"Köpeklerin renkli dünyası" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Köpeklerin renkli dünyası oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Köpeklerin renkli dünyası



Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Köpeklerin renkli dünyası

Açıklama:

Bu oyunda köpekler seni bekliyor. Oynamak istiyorlar. Onlara güzel bir oyuncak bul ve bunu boya. Köpek yuvasınında güzel bir boyaya ihtiyacı var. Farklı köpekler ve arka planlar arasından seçim yapabilirsin. Fırçalar ve boyama kalemleri hazır seni bekliyor. 100 ayrı renk arasından seçim yapabilirsin. Birşey değiştirmekmi istiyorsun? Problem değil. Online silgi renkleri siliyor. Arkadaşlarına en güzel sanat eserini gönder veya yazdır ve odana as!

Kontroller:

Bu boyama oyunu faren ile oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat