Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Heycanlı hayalet

"Heycanlı hayalet" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Heycanlı hayalet oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Heycanlı hayaletLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Heycanlı hayalet

Açıklama:

Normalde oyunlarda hayalat avına çıkarsın, fakat bu kes oyun tam tersine: bu kes sen hayaletsin! 30 kişinin eğlendiği bir villada kalıyorsun. Saat geç, ve saat çalmaya başlıyor. Senin eğlenme zamanın başlıyor! Yatağa saklanarak, vazonun içine, küvete ve daha bir çok yere saklanarak çok sayıda insanları korkut. Saklanmak için eşyanın üzerinden uçup boşluk tuşuna basarak saklanabilirsin. İnsanlar yanına yaklaştığı zaman o eşyaları hareket ettirebilirsin. Hatta bazen korkunç efektlerde yapabilirsin. Fakat kimse seni görmesse yaptığın boşa gider: insanların çok olduğu yere yani kalabalık olan yerlerde dolaş. Sen nekadar çok korkutabilirsin atmosfer oku okadar yükselir. Ve ozaman daha fazla hayalet gücü kazanırsın. 30 misafiri villadan dışarı kaçmalarını sağla. Bol hayalet eğlenceleri!

Kontroller:

Yön tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanarak hareket et. Boşluk tuşuna tıklayarak bir eşyanın arkasından başka bir eşyanın arkasına saklanabilirsin.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat