Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Hamsterler Tatilde

"Hamsterler Tatilde" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Hamsterler Tatilde oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Hamsterler TatildeLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Hamsterler Tatilde

Açıklama:

Hamster ülkesinde tatil zamanı! Çok lüks bir otele gitmeyi bu hamsterler çok seviyorlar. Tüm aileleri ile buraya geliyorlar ve güzel hizmet edilmesini bekliyorlar. Bundan dolayı otel görevlileri bukadar müşteri ile ilgilenmesi gerekiyor.Yemek ve içecekler istediklerinde telefon ediyorlar, ve siparişleri ile geç kalındığında kızıp söyleniyorlar... müşterileri memnun edebilmek için çok sıkı çalışman gerekiyor. Eğer bunu iyi yaparsan bu otel oyununda diğer seviyeye geçmeye hak kazanırsın, ve oteline ekstra yıldızda kazanırsın.Her seviyede ekstra otel odası eklenir: bu demekdirki daha fazla hamster ailesine bakman gerekecek. Nekadar çok oda ve hamster ailesi bulunursa okadar çok puan kazanırsın. Bu Hamster-otel oyununda nekadar iyi olduğunuda Facebook arkadaşlarına haber ver!

Kontroller:

Bu hayvan oyununu faren ile oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat