Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Hamsterler İzlandada

"Hamsterler İzlandada" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Hamsterler İzlandada oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Hamsterler İzlandadaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Hamsterler İzlandada

Açıklama:

Popüler hamsterlerimizin yeni bir oyunu daha! Bügün İzlandadaki bir ekmekcide çalışacas. Bu ülke gerçekden çok soğuk. Okadar soğukki, denizde buz parçaları yüzüyor. İzlandalı hamsterler küçülşer, fakat karınları çok ammada aç! Restaurantda onlara hızlı bir şekilde yer bul ve siparişlerini getir. Onlara hızlı ve nazik bir şekilde servis yaparsan, ekmekcini okadar büyütürsün ve diğer seviyelerde restaurantını büyütebilirsin. Bu ekmekcini etrafın en iyi restaurantı haline getir!

Kontroller:

Bu restaurant-oyunu 'nu faren ile oyna.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat