Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Yeşil ve aç

"Yeşil ve aç" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Yeşil ve aç oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Yeşil ve aç



Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Yeşil ve aç

Açıklama:

Bu beyin ve beceri oyununda yeşil bir balgam şahsiyeti çıkışa götürmek için yemek topluyor. Bunun için tüm tehlikeleri aşması lazım. Bazen yiyeceği geri tükürmesi gerekiyor yoksa mesela bir duvarın altından geçebilmek için büyük oluyor, yada bir trampoline zıplamak için fazla kiloda oluyor. Çıkışta bir rakam görüyorsun: en az o rakam kadar yiyecek olacak yanında, yoksa yeniden başlaman gerekiyor. Yani yemeği bıraktığın yere kolayca dönebilmeni sağla! Her seviye farklı ve buda bu oyunu eğlenceli ve iddialı yapıyor. Iyi eğlenceler!

Kontroller:

Hareket etmek için WASD'yi yada ok tuşlarını kullan ve ara tuşuna bas, W yada ok yukarı zıplamak için. Küçülmek istiyorsan, teslim olmak için X yada F tuşuna bas.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat