Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Wizard Hult

"Wizard Hult" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Wizard Hult oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Wizard HultLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Wizard Hult

Açıklama:

Bu sihirbaz taşları her şekle ve boya sokmak ile uzmanlaşmıs, çakıllardan büyük taşlara kadar. Her insan gibi bu sihirbazında zayıf yanları var. İsmi Hult, ve kadınlara ve değerli taşlara karşı zayıf. Bir gün Shiloh isimli bir saray hanımına aşık olur. Bu aşk karşılıklı değil, fakat Shiloh sihirbaza yinede bir şans vermek ister ve dolunayda sarayın en yüksek tepesinde onunla buluşur. Tüm cesareti ile Hult yola çıkar, ve zorluklar ve tehlikelerin yoluna çıkacağını bilir ve bunun farkındadır. Fakat ona verilen taşa çevirme özelliği bu durumda işine yarayabileceğine inanıyor. Sen onunla beraber aşk yolculuğuna çıkarmısın? Mavı ve kırmızı çubukların dolu kalmalarını sağlamaya çalış. Yolda yıldızlar ve altın paralar topla!

Kontroller:

Hareket etmek için yön tuşlarını veya WASD tuşlarını kullan. S veya alt yön tuşuna basarak kalenın kapısını aç. Sol fare tuşunu basılı tutarak taşlar çiz. O aynı taşlara tıklayarak onları yok et.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat