Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Sona doğru yolculuk

"Sona doğru yolculuk" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Sona doğru yolculuk oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sona doğru yolculukLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Sona doğru yolculuk

Açıklama:

Bu ne kadar enteresan bir macera oyunu! Adamcığı Kuzeye doğru yönlendir ve ölümde sonraki hayatı tanıt. Yolda çesitli görevleri yerlerine getirmen gerek ve tehlikleri atlatman gerek. Canavarlar yollardan geçiyor, tehlikeli çiçekler çıkışı engelliyor... Faydalı nesneleri topla ve onları engelleri aşmak için ve tehlikeleri atlatmak için kullan. Bunun için gittiğinden yoldan vazgeçeceksin!

Kontroller:

* Dikkat: siyah başlangıç ekranını gördüğünde ('Yeni oyun' ve 'Devam et' ile), ok tuşları ile ikisinden birini seçmen gerekiyor. Genellikle bu Yeni Oyun'dur. Ondan sonra başlamak için ara tuşuna basıyorsun.*

Haraket etmek için ok tuşlarını kullanıyorsun. Ipuçları için Z tuşuna bas (bunu ekranın sağ üst köşesinde görürsün). X tuşuna basarak oyunda daha evelden biriktirdiğin nesneleri kullanabilirsin.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat