Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Raze 2

"Raze 2" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Raze 2 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Raze 2Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Raze 2

Açıklama:

Bu versiyonda Raze'de yaratıklara karşı savaş vereceksin. Yaratıklar, dört yıl önce bozguna uğrayıp yerlerinden atıldılar, ama insanlığa bulaştırdıkları zombi virüsü hala etrafta dolaşıyor ve panzehir henüz bulunamadı. Şimdi yaratıklar aniden geri döndü! Hepsini saf dışı bırakmaya çalışın ve rakibinizden önce bonusları toplayın! Bu oyunda keşfedecek dört sır var: her birini bulun! Mümkün olduğunca hünerlerinizi kullanın, çünkü hızlı bir şekilde yükleniyorlar, kullanmamak komik olur! Oyunun başında profilinizi oluşturduysanız, oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Kontroller:

W, A, S, D veya ok tuşlarını hareket etmek için, ara boşluğu ise atlamak için kullanın. Farenizi doğrultmak ve ateş etmek için kullanın. Bir beceri kullanmak için F/Ctrl tuşuna basın. Silah seçmek için sayı tuşlarını kullanın. Q/Shift = sonraki silah, E/Enter = önceki silah.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat