Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Ejderha ve büyücüler 2

"Ejderha ve büyücüler 2" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Ejderha ve büyücüler 2 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Ejderha ve büyücüler 2Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Ejderha ve büyücüler 2

Açıklama:

Sen mavi bir dragonsun ve kötü sihirbazı Tyvandul kraliyetinden yok etmek için yollanmışsın! Yolda çeşitli canavarlar yoluna çıkacaktır, onlara ateş üfleyerek veya üstlerine zıplayarak kayıp edebilirsin. Değerli taşlar topla: bunları sihirbaz dükkanında güzel yükselmeler satın almak için kullanabilirsin. Her seviyede gizli bonusları aramaya çık ve özel değerli taş kazandıran görevleri yerine getir. Tüm Dragon jetonları yakala ve tüm yükselmeleri yerine getirmeye çalış: bundan sonra seni özel, gizli bir güç bekliyor!

Kontroller:

Hareket etmek için ok tuşlarını kullan. Eğer zıplarken ok yukarı tuşuna tekrar basarsan, daha fazla zıplarsın. Ateş püskürmek için ara tuşuna bas: bununla buzu eritebilirsin, fakat düşmanlara saldırabilir veya engelleride yok edebilirsin.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat