Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Çiçek dolu totem kulesi 3

"Çiçek dolu totem kulesi 3" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Çiçek dolu totem kulesi 3 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Çiçek dolu totem kulesi 3Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Çiçek dolu totem kulesi 3

Açıklama:

Bu oyunda renkli pudingler başrolde. Tüm çiçekleri toplamaya çalış ve onlarla totem kulesini süsle. Yeşil puding tahta bloklardan geçebiliyor. Mavi puding zıplayabiliyor ve kırmızı puding su altında yüzebiliyor. Onların güçlerini bir kaç tane pudingi bir araya getirerek çoğaltabilirsin: bu bir araya gelmiş puding o zaman tüm yeteneklere sahip. Ayrıca pudingler arası değişe bilirsin. Pudinglerden biri totem kulesini süslediğinde, bir sonraki seviyeye geçebilirsin!

Kontroller:

Hareket etmek için ok tuşlarını kullanıyorsun. Iki pudingi birbirileri ile birleştirmek istiyorsan, ikisi yanyana durduğunda giriş tuşuna basıyorsun. Pudingler arasında değişebilirsin: ara tuşuna bas yada devam etmek istediğin başka bir pudinge tıkla.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat