Bizleri takip edin...
NASIL OYNANIR?

Ateş Erkeği & Su kızı 3

"Ateş Erkeği & Su kızı 3" oyununu oynamak için 'Toestaan' tıkla!Ateş Erkeği & Su kızı 3 oyununu oynamak için 'Altijd toestaan\ tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz. .

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Ateş Erkeği & Su kızı 3Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?
Yorumlar
Göster:Özet | En yeniler | En eğlenceli
Bu oyunda hnüz bi yorum yok. İlk sen mi olacaksın?
350
Cevap yaz:
:)
Oyuna oy ver:
SıkıcıİyİEğlenceliÇok güzelHarika
Bu oyunu sizin en iyi tarif etmek için 1 ve 3 arasında kelime seç:
Uyarı: you haven't voted on this game!
Cevabımı gönder

Ateş Erkeği & Su kızı 3

Açıklama:

Su kız ve ateş çocuk yine bir macerada, bu kez Buz Tapınağı'nda. Çıkışa ulaşmak için birbirlerinin yardımına ihtiyaçları var. Engellerle karşılaştıklarında her ikisi de bazı avantaj ve dezavantajlara sahip. Örneğin ateş çocuk buzda hızla kayarken, buz su kızı geciktiriyor. Ateş çocuk buzla kaplı tepelere çıkamıyor: bu tepeler onun için çok kaygan! Su kız ise tepelere çıkabiliyor. Ama ateş denizlerine dikkat etmeli, ateş çocuk ise kendi sırası geldiğinde suda yürümemeli. Su kız, mavi ışık veren düğmeye bastığında su, buza dönüşebilir ve böylece ateş çocuk geçebilir. Benzer şekilde ateş çocuk, kırmızı ışık veren düğmeye basarak buzu eritebilir. Ateş çocuk ve su kız, buzda durduklarında her ikisi de sıçrayamazlar. Her ikisinin de tüm seviyeleri geçmesine yardım edin ve mümkün oldukça çok elmas toplanmasına çalışın!

Kontroller:

Su kızın yerini değiştirmek için W, A, D tuşlarını; ateş çocuğun yerini değiştirmek için ok tuşlarını kullanın.

Oyunlarım

    Listene henüz oyunlar eklemedin.
    Kapat